Kázání MP3

Nahrávky z Komunitních bohoslužeb najdete na stránce ZDE

Nahrávky kázání z nedělních bohoslužeb ROK 2018:

16.9.2018 J. Andrýsek  (Skutky 7,54-60)

 26:01 min

16.9.2018 P. Boháč (Jan 19,31-37)

 10:05 min

2.9.2018 Jan Andrýsek (Římanům 8,18-25)

 16:19 min

2.9.2018 D. Mrozek (Jan 19,28-30)

 08:57 min

26.8.2018 O. Šimik (Skutky 5,12-16)

 35:48 min

26.8.2018 E. Mrozek (Jan 19,25-27)

 13:03 min

19.8.2018 R. Zabystrzan – (Skutky 4,32-37)

 24:48 min

19.8.2018 I. Zabystrzan (Jan 19,14nn)

 16:36 min

12.8.2018 J. Suchanek (Jak Bůh hledá ztraceného člověka)

 22:21 min

12.8.2018 C. Žwak – host (Jan 19,4)

 14:47 min

5.8.2018 M. Šimik (Skutky 4,1-21)

 23:58 min

5.8.2018 J. Andrýsek (Jan 18,33-37)

 07:23 min

29.7.2018 P. Boháč (Skutky 3)

 34:33 min

29.7.2018 P. Kubiena

 15:08 min

22.7.2018 P. Šimik (Skutky 2,37-47)

 39:56 min

15.7.2018 L. Galač – host (Židům 11,1-8)

 28:55 min

15.7.2018 L. Galač – host (1. Korintským 11,26-29)

 11:26 min

8.7.2018 J. Pípal (Nehemjáš 1)

 24:34 min

1.7.2018 J. Andrýsek (Skutky 2,1-13)

 32:02 min

1.7.2018 L. Horňák (Efezským 1,11-14)

 7:09 min

24.6.2018 M. Mrozek (Izajáš 66,1-5)

 21:05 min

10.6.2018 P. Šimik (Izajáš 63,15-19)

 34:06 min

10.6.2018 R. Zabystrzan (Jan 16,25-28)

 12:59 min

3.6.2018 P. Boháč (Izajáš 62)

 37:50 min

27.5.2018 Z. Kašpárek (Izajáš 61,1-3)

 35:15 min

27.5.2018 J. Suchanek (Jan 16,13-15)

 10:40 min

20.5.2018 J. Kaleta – host (List Jakubův 2,14-26)

 26:33 min

20.5.2018 J. Kaleta – host (Jan 8,40)

 8:17 min

13.5.2018 T. Pala – host (Galatským 6,10; Efezským 5,15-17; Koloským 4,5)

 31:22 min

13.5.2018 T. Pala – host (Jan 16,5-12)

 12:45 min

6.5.2018 J. Tatarko – host (Lukáš 15,11-32)

 29:50 min

6.5.2018 J. Tatarko – host (Matouš 15,1-2)

 7:51 min

29.4.2018 P. Húšť – host (Lukáš 5,17-25)

 33:57 min

29.4.2018 P. Húšť – host (Lukáš 16,1-11)

 8:34 min

22.4.2018 G. Frey – host (Genesis 18,22-33)

 43:20 min

22.4.2018 G. Frey – host (Izajáš 55,6-11)

 24:03 min

15.4.2018 M. Šimik (Izajáš 49,1-7)

 33:15 min

15.4.2018 L. Horňák (Jan 16,1-4)

 7:46 min

8.4.2018 J. Andrýsek (Izajáš 44,24-28)

 41:13 min

8.4.2018 E. Mrozek (Marek 14,32-42)

 16:38 min

1.4.2018 J. Andrýsek (Marek 16,1-4)

 31:47 min

1.4.2018 V. Křikava – host (Marek 16,1-4)

 10:24 min

25.3.2018 O. Šimik (Izajáš 42)

 36:55 min

25.3.2018 M. Mrozek (Jan 12,12-19)

 8:42 min

18.3.2018 Jan Andrýsek (Izajáš 38)

 25:30 min

18.3.2018 J. Pípal (Jan 15,16-17)

 8:33 min

11.3.2018 L. Tracey (Římanům 3,19nn)

 31:23 min

11.3.2018 L. Tracey (host)

 10:46 min

4.3.2018 P. Boháč (Izajáš 34)

 31:23 min

4.3.2018 R. Zabystrzan (Jan 15,12-15)

 13:50 min

25.2.2018 Z. Kašpárek (Matouš 5,1-16)

 35:38 min

25.2.2018 L. Horňák (Jan 15,1-11)

 11:44 min

18.2.2018 Newell Jonathan (host-1. Tesalonickým 1)

 36:58 min

11.2.2018 J. Šupík (host-Izajáš 11)

 25:06 min

11.2.2018 J. Šupík (host-Lukáš 24,1-12)

 12:06 min

4.2.2018 P. Šimik (Izajáš 6)

 35:43 min

4.2.2018 Z. Greger (Jan 14,27b-31)

 11:22 min

28.1.2018 P. Vaďura (host – Iz 3,1-15)

 32:26 min

28.1.2018 P. Vaďura (host – Iz 2,1-6)

 13:46 min

21.1.2018 D. Haslinger (host)

 38:08 min

21.1.2018 D. Haslinger (host)

 11:21 min

14.1.2018 M. Šimik (Téma: Služba)

 10:47 min

14.1.2018 D. Mrozek (Jan 14,25-27)

 08:20 min

 

Nahrávky kázání z nedělních bohoslužeb ROK 2017:

31.12.2017 SILVESTROVSKÉ SHROMÁŽDĚNÍ

 62:25 min

25.12.2017 Z. Kašpárek (Vánoční bohoslužba)

 30:09 min

17.12.2017 O. Šimik (Matouš 1,18-25)

 10:47 min

17.12.2017 P. Šimik (Koloským 1,25-29)

 11:03 min

10.12.2017 Petr Kucharczyk – host (Téma: Adventní zvěst)

 32:05 min

10.12.2017 Petr Kucharczyk – host (Lukáš 2,1-20)

 11:07 min

26.11.2017 Mark Davies – host (Izajáš 55)

 41:31 min

19.11.2017 P. Šimik (Lukáš 13,1-17)

 33:38 min

12.11.2017 M. Mrozek (2. Královská 19,1-19)

 24:48 min

12.11.2017 J. Suchanek (Jan 14,8-11)

 14:45 min

05.11.2017 P. Kubiena (2. Královská 17,1-23)

 35:00 min

05.11.2017 R. Zabystrzan (Jan 14,1-7)

 12:44 min

29.10.2017 J. Andrýsek (2.Královská 12,1-17)

 15:20 min

29.10.2017 D. Mrozek (Jan 13,31-38)

 09:47 min

23.10.2017 Roger Brind – host (Téma: Díkuvzdání)

 35:24 min

15.10.2017 Z. Greger (2. Královská 8,1-6)

 38:04 min

15.10.2017 J. Pípal (Jan 13,21-30)

 10:23 min

8.10.2017 M. Šimik (2. Královská 5,1-27)

 39:51 min

8.10.2017 L. Horňák (Jan 13,12-20)

 13:03 min

1.10.2017 Z. Kašpárek (Jan 1,43-51)

 36:55 min

1.10.2017 J. Andrýsek (Jan 13,1-11)

 20:10 min

24.9.2017 J. Andrýsek (2. Královská 2)

 43:42 min

24.9.2017 J. Pípal (Jan 12,20-26)

 09:27 min

17.9.2017 L. Vyhnánek – host (Galatským 6,1-10)

 40:12 min

17.9.2017  L. Vyhnánek – host (PP)

 12:46 min

10.9.2017 J. Marcol (Židům 9,11-15 a 4,15)

 38:50 min

10.9.2017 J. Marcol – host (Jan 6,48-69)

 14:35 min

3.9.2017 M. Mrozek (1. Královská 19,1-18)

 29:28 min

 3.9.2017 I. Zabystrzan (Jan 12,1-8)

 19:35 min

 27.8.2017 Z. Kašpárek (1. Královská 17,1-16)

 37:18 min

20.8.2017 J. Suchanek (1. Královská 11,1-13)

 23:33 min

20.8.2017 O. Šimik (Jan 10,1-18)

 10:16 min

13.8.2017 M. Šimik (1. Královská 2,1-12)

 35:42 min

13.8.2017 L. Horňák (Jan 9,35-39)

 12:05 min

6.8.2017 R. Zabystrzan (1. Královská 3,16-28)

 32:18 min

6.8.2017 P. Boháč (Jan 9,1-7)

 16:14 min

30.7.2017 P. Šimik (1. Královská 11,1-13)

 35:06 min

30.7.2017 E. Mrozek (Jan 8,48-59)

 20:32 min

23.7.2017 O. Šimik  (2. Samuelova 24)

 29:27 min

23.7.2017 J. Suchanek (Jan 8,25-30)

 16:45 min

16.7.2017 P. Boháč (2. Samuelova 12)

 33:52 min

16.7.2017 D. Mrozek (Jan 8,12-20)

 10:16 min

9.7.2017 J. Andrýsek (2. Samuelova 7,1-14 a Jan 7,41-44)

 32:52 min

25.6.2017 Z. Kašpárek (Jan 6,57-69) – Křestní shromáždění

 22:23 min

18.6.2017 I. Ščerba (Marek 2,1-5)

 24:51 min

18.6.2017 I. Ščerba (Filipským 2,6-11)

 12:33 min

28.5.2017 J. Suchanek (1. Samuelova 17)

 29:39 min

21.5.2017 J. Andrýsek (1. Samuelova 16)

 40:31 min

21.5.2017 L. Horňák (Lukáš 10,38-42)

 12:05 min

14.5.2017 O. Šimik (1. Samuelova 14 a Den Matek)

 35:13 min

7.5.2017 M. Šimik (Církev, pro kterou Kristus zvítězil)

 27:51 min

7.5.2017 Z. Greger (Jan 7,14-24)

 21:26 min

30.4.2017 P. Boháč (1. Samuelova 3)

 27:14 min

30.4.2017 D. Mrozek (Jan 7,1-13)

 13:43 min

23.4.2017 M. Mrozek (Lk 24,13-35)

 23:24 min

23.4.2017 R. Zabystrzan (Lk 24,1-12)

 16:28 min

16.4.2017 VELIKONOČNÍ BOHOSLUŽBA  – Velikonoční texty

 17:12 min

9.4.2017 P. Húšť – host (Mt 19,6; Gn 1,26; Lk 10,41-42; Ef 5,31; Ef 6,2-3; Mt 6,15)

 31:44 min

9.4.2017 J. Andrýsek (Jan 6,60-71)

 13:23 min

2.4.2017 G. Blair – host (Jan 9,1-17)

 35:22 min

2.4.2017 G. Blair – host (Lukáš 22,14-20)

 11:19 min

26.3.2017 J. Pokorný – host (Jan 1. Korintským 1,18-31)

 24:02 min

26.3.2017 J. Pokorný – host (1. Korintským 1,30)

03:58 min

19.3.2017 M. Šimik  (Rút 3-4. kap.)

36:15 min

19.3.2017 Z. Kašpárek (Jan 6,16-21)

27:23 min

12.3.2017 J. Andrýsek (Rút 1-2.kap.)

38:57 min

12.3.2017 Z. Greger (Jan 6,35-43)

14:09 min

5.3.2017 S. Húšť – host (Skutky 9,1-9)

29:56 min

5.3.2017 S. Húšť – host (Skutky 9,1-9)

29:56 min

5.3.2017 S. Húšť  – host (Marek 15,43 a Jan 3,14-15)

24:22 min

26.2.2017 A. Drbal – host (Skutky 12)

41:41 min

26.2.2017 A. Drbal – host (Marek 7,1-23)

19:40 min

19.2.2017 Z. Kašpárek (Soudců 16)

30:25 min

19.2.2017 P. Šimik (Jan 6,1-15)

13:46

12.2.2017 J. Pípal (Soudců 9,1-21)

21:11 min

12.2.2017 D. Suchanek (Marek 6,53-56)

9:13 min

5.2.2017  P. Vaďura – host (2. hodina)

21:14 min

5.2.2017 P. Vaďura – host (Židům 10,1-25)

16:27 min

29.1.2017 M. Mrozek (Soudců 8)

28:50 min

29.1.2017 I. Zabystrzan (Marek 6,45-52)

26:58 min

22.1.2017 J. Suchanek (Soudců 7)

24:30 min

22. 1. 2017 P. Boháč (Mt 14,13-20)

17:17 min

15. 1. 2017  R. Zabystrzan (Soudců 6)

39:54 min

8. 1. 2017  O. Šimik (Soudců 4)

31:09 min

1. 1. 2017 P. Šimik (Novoroční bohoslužba)

27:21 min

  1. 1. 2017  E. Mrozek (Památka Páně)

24:59 min