Kázání MP3

Nahrávky z Komunitních bohoslužeb najdete na stránce ZDE

Nahrávky kázání 2017 z nedělních bohoslužeb:

23.10.2017 Roger Brind – host (Téma: Díkuvzdání)

 35:24 min

15.10.2017 Z. Greger (2. Královská 8,1-6)

 38:04 min

15.10.2017 J. Pípal (Jan 13,21-30)

 10:23 min

8.10.2017 M. Šimik (2. Královská 5,1-27)

 39:51 min

8.10.2017 L. Horňák (Jan 13,12-20)

 13:03 min

1.10.2017 Z. Kašpárek (Jan 1,43-51)

 36:55 min

1.10.2017 J. Andrýsek (Jan 13,1-11)

 20:10 min

24.9.2017 J. Andrýsek (2. Královská 2)

 43:42 min

24.9.2017 J. Pípal (Jan 12,20-26)

 09:27 min

17.9.2017 L. Vyhnánek – host (Galatským 6,1-10)

 40:12 min

17.9.2017  L. Vyhnánek – host (PP)

 12:46 min

10.9.2017 J. Marcol (Židům 9,11-15 a 4,15)

 38:50 min

10.9.2017 J. Marcol – host (Jan 6,48-69)

 14:35 min

3.9.2017 M. Mrozek (1. Královská 19,1-18)

 29:28 min

 3.9.2017 I. Zabystrzan (Jan 12,1-8)

 19:35 min

 27.8.2017 Z. Kašpárek (1. Královská 17,1-16)

 37:18 min

20.8.2017 J. Suchanek (1. Královská 11,1-13)

 23:33 min

20.8.2017 O. Šimik (Jan 10,1-18)

 10:16 min

13.8.2017 M. Šimik (1. Královská 2,1-12)

 35:42 min

13.8.2017 L. Horňák (Jan 9,35-39)

 12:05 min

6.8.2017 R. Zabystrzan (1. Královská 3,16-28)

 32:18 min

6.8.2017 P. Boháč (Jan 9,1-7)

 16:14 min

30.7.2017 P. Šimik (1. Královská 11,1-13)

 35:06 min

30.7.2017 E. Mrozek (Jan 8,48-59)

 20:32 min

23.7.2017 O. Šimik  (2. Samuelova 24)

 29:27 min

23.7.2017 J. Suchanek (Jan 8,25-30)

 16:45 min

16.7.2017 P. Boháč (2. Samuelova 12)

 33:52 min

16.7.2017 D. Mrozek (Jan 8,12-20)

 10:16 min

9.7.2017 J. Andrýsek (2. Samuelova 7,1-14 a Jan 7,41-44)

 32:52 min

25.6.2017 Z. Kašpárek (Jan 6,57-69) – Křestní shromáždění

 22:23 min

18.6.2017 I. Ščerba (Marek 2,1-5)

 24:51 min

18.6.2017 I. Ščerba (Filipským 2,6-11)

 12:33 min

28.5.2017 J. Suchanek (1. Samuelova 17)

 29:39 min

21.5.2017 J. Andrýsek (1. Samuelova 16)

 40:31 min

21.5.2017 L. Horňák (Lukáš 10,38-42)

 12:05 min

14.5.2017 O. Šimik (1. Samuelova 14 a Den Matek)

 35:13 min

7.5.2017 M. Šimik (Církev, pro kterou Kristus zvítězil)

 27:51 min

7.5.2017 Z. Greger (Jan 7,14-24)

 21:26 min

30.4.2017 P. Boháč (1. Samuelova 3)

 27:14 min

30.4.2017 D. Mrozek (Jan 7,1-13)

 13:43 min

23.4.2017 M. Mrozek (Lk 24,13-35)

 23:24 min

23.4.2017 R. Zabystrzan (Lk 24,1-12)

 16:28 min

16.4.2017 VELIKONOČNÍ BOHOSLUŽBA  – Velikonoční texty

 17:12 min

9.4.2017 P. Húšť – host (Mt 19,6; Gn 1,26; Lk 10,41-42; Ef 5,31; Ef 6,2-3; Mt 6,15)

 31:44 min

9.4.2017 J. Andrýsek (Jan 6,60-71)

 13:23 min

2.4.2017 G. Blair – host (Jan 9,1-17)

 35:22 min

2.4.2017 G. Blair – host (Lukáš 22,14-20)

 11:19 min

26.3.2017 J. Pokorný – host (Jan 1. Korintským 1,18-31)

 24:02 min

26.3.2017 J. Pokorný – host (1. Korintským 1,30)

03:58 min

19.3.2017 M. Šimik  (Rút 3-4. kap.)

36:15 min

19.3.2017 Z. Kašpárek (Jan 6,16-21)

27:23 min

12.3.2017 J. Andrýsek (Rút 1-2.kap.)

38:57 min

12.3.2017 Z. Greger (Jan 6,35-43)

14:09 min

5.3.2017 S. Húšť – host (Skutky 9,1-9)

29:56 min

5.3.2017 S. Húšť – host (Skutky 9,1-9)

29:56 min

5.3.2017 S. Húšť  – host (Marek 15,43 a Jan 3,14-15)

24:22 min

26.2.2017 A. Drbal – host (Skutky 12)

41:41 min

26.2.2017 A. Drbal – host (Marek 7,1-23)

19:40 min

19.2.2017 Z. Kašpárek (Soudců 16)

30:25 min

19.2.2017 P. Šimik (Jan 6,1-15)

13:46

12.2.2017 J. Pípal (Soudců 9,1-21)

21:11 min

12.2.2017 D. Suchanek (Marek 6,53-56)

9:13 min

5.2.2017  P. Vaďura – host (2. hodina)

21:14 min

5.2.2017 P. Vaďura – host (Židům 10,1-25)

16:27 min

29.1.2017 M. Mrozek (Soudců 8)

28:50 min

29.1.2017 I. Zabystrzan (Marek 6,45-52)

26:58 min

22.1.2017 J. Suchanek (Soudců 7)

24:30 min

22. 1. 2017 P. Boháč (Mt 14,13-20)

17:17 min

15. 1. 2017  R. Zabystrzan (Soudců 6)

39:54 min

8. 1. 2017  O. Šimik (Soudců 4)

31:09 min

1. 1. 2017 P. Šimik (Novoroční bohoslužba)

27:21 min

  1. 1. 2017  E. Mrozek (Památka Páně)

24:59 min